Medjugorie w Bośni i Hercegowinie miejsce spotkania nieba z ziemią było celem naszej pielgrzymki w dniach 6-12.09.2015 r.
Z naszym drogim proboszczem Księdzem Józefem Walusiakiem podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie.

Medjugorie przywitało nas wspaniałą pogodą, życzliwymi ludźmi oraz domową atmosferą naszego pensjonatu. Ksiądz Józef wraz ze swoimi pomocnikami zadbał o to, by duch był nasycony, ale i ciało nie narzekało. Karmiono nas po królewsku, a chwile spędzone na ciekawych wycieczkach pozostaną na zawsze w pamięci.
Makarska, Mostar, wodospady Kravica to trzeba zobaczyć, a w Adriatyku należy się wykąpać!
Spotkanie z interesującymi ludźmi, którym Matka Boża z objawień medjugorskich odmieniła życie dostarczyło wewnętrznych przemyśleń, utwierdziło w wierze i przekonało o cudzie i sile modlitwy.
Poznaliśmy Nancy i Patrica małżeństwo z Kanady oraz wychowanków wspólnoty Cinacolo. Ich historie życia opisują jak można podnieść się z ziemskiego upadku i wznieść na wyżyny obfitego w dary życia za sprawą miłości Królowej Pokoju – Maryi.
Polskie i międzynarodowe Msze Święte gromadziły tysiące ludzi z całego świata. Języki przeplatały się ze sobą, odmawiając codziennie różaniec. Tego doświadczenia nie da się opisać, w tym trzeba uczestniczyć!
Wyjście na Górę Objawień i Droga Krzyżowa na Kryżovac najważniejsze miejsca Pielgrzyma to niełatwa trasa dla człowieka, ale z Bożą pomocą wszyscy szczęśliwie pokonali wszelkie trudy.
Zapraszamy i polecamy wszystkim to niepowtarzalne miejsce!

U. i J. W.