(…) Niech Bóg bogaty w miłosierdzie, hojnie obdarzy swoimi łaskami każdego ofiarodawcę.

W imieniu Księdza Proboszcza oraz Zespołu Charytatywnego działającego przy Parafii Św. Józefa Robotnika w Janowicach składamy serdeczne podziękowanie wszystkim o dużej wrażliwości serca. Dziękujemy, tym którzy złożyli dary żywnościowe na paczki dla potrzebujących, samotnych, osób starszych i rodzin wielodzietnych z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Podziękowanie kierujemy również do pań pracujących w naszym sklepie spożywczym, w którym dary były zbierane, za zaangażowanie podczas akcji.
Szczególne podziękowanie kierujemy do darczyńcy, który ofiarował znaczną ilość artykułów spożywczych i pragnął być anonimowy.
Dzięki Waszym ofiarom, odwiedziliśmy 41 rodzin oraz osób starszych.

BÓG ZAPŁAĆ!!!

W związku ze znacznie większą ilością darów, mogliśmy się jeszcze podzielić z osobami potrzebującymi na Litwie.
Jeszcze raz dziękując wszystkim OFIARODAWCOM, zwracamy się z gorącą prośbą do osób chętnych podjąć współpracę z Zespołem Charytatywnym do kontaktu z księdzem proboszczem.

Z wyrazami wdzięczności
Ks. Józef Walusiak