„Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” mówi Jezus w Ewangelii św. Mateusza w rozdziale 11,28.

Jeśli masz czasem wątpliwości, czy dobrze się modlisz, czy twoja modlitwa jest skuteczna, czy aby na pewno idziesz dobrą drogą? Zadajesz sobie i Bogu wiele pytań i nie masz odpowiedzi, lub po prostu czujesz się przybity aż do ziemi i nie możesz się podnieść…
A może odczuwasz ogromną samotność i pogubienie w tym szybkim życiu i chciałbyś wrócić do Boga i wtulić się w Jego ramiona, ale sam nie potrafisz i nie wiesz jak to zrobić?
To jest zaproszenie dla Ciebie.
Przyjdź w czwartek 19 września 2019r. o godz. 18.15 jest Msza św., a zaraz po niej o godz.19.00 w salkach pod plebanią rozpocznie się pierwsze spotkanie Grupy modlitewnej w naszej Parafii.

Zapraszam.

Przyjdź.