W związku z okresem epidemii, osoby, które odprawiają obecnie nabożeństwo I Piątków miesiąca – dorośli i dzieci – mogą uczestniczyć we Mszy świętej telewizyjnej i przyjąć Komunię świętą duchowo, dla zachowania ciągłości dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.

Ponieważ Spowiedź święta tradycyjna jest obecnie niemożliwa, należy wzbudzić głęboki akt żalu doskonałego oraz postanowienie poprawy, zastępuje to spowiedź świętą, a kiedy spowiedź normalna w kościołach zostanie przywrócona, wtedy należy wyznać te grzechy ustnie.

Niech Serce Jezusa będzie z wami, a ja jutro w naszym kościele odprawiając wieczorem Mszę świętą (o 18.15), obejmę wszystkich was modlitwą. Proszę odmówcie ze mną jutro w rodzinach Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W górę serca !

Pozdrawiam,