XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
4 listopada 2018 r.

10 listopada (sobota) – św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła
11 listopada (niedziela) – św. Marcina

1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim Parafianom i gościom za wspólnotę modlitwy w kościele i na cmentarzu 1 i 2 listopada. Do dzisiaj (4 listopada) można jeszcze składać wypominki roczne za zmarłych.

2. Misjonarka, Pani Gabriela Filonowicz dziękuje wszystkim za ofiarę na cele misji, którą składaliśmy tydzień temu (2.700 zł i 10 dolarów).

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od P. Chmielniaków do Pani Góry pod kępą za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od P. Woźniaków do kościoła i z ul. Kubika.

4. Wójt Gminy Bestwina zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych koncepcji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego od 5 do 16 listopada w Urzędzie Gminy Bestwina od godz. 9 i na stronie internetowej Gminy. (szczegóły w gablotce).

5. 9 listopada w piątek w sali OSP w Janowicach odbędzie się bezpłatne badanie wzroku z możliwością zamówienia okularów, rejestracja tylko telefoniczna, numer telefonu podany w gablotce.

6. Przygotowując się do wielkiego święta 100-lecia Niepodległości przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.