XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
11 listopada 2018 r.

12 listopada (poniedziałek) – św. Jozafata, biskupa i męczennika
13 listopada (wtorek) – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych polskich męczenników
15 listopada (czwartek) – św. Alberta Wielkiego, biskupa i Doktora Kościoła
16 listopada (piątek) – św. Małgorzaty i św. Gertrudy
17 listopada (sobota) – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

1. Wraz z całą Polską przeżywamy dzisiaj Narodowe Święto Niepodległości. Pochylamy się z miłością i modlitwą nad naszą Ojczyzną, prosząc, byśmy mogli jako naród kroczyć nadal drogami pokoju i sprawiedliwości społecznej.

2. Za tydzień po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę dla Pani Joanny Mol z Bestwiny (osoby niepełnosprawnej), która pragnie zakupić specjalny samochód dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

3. Uprzejmie zapraszamy i informujemy, że w każdą niedzielę (od 18 listopada) o godz 16:00 będą sprawowane msze święte (liturgie) w tradycji greckokatolickiej, w dolnej kaplicy Kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla przy ul. Straconki 12 w Bielsku-Białej Leszczynach.

4. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od P. Woźniaków do kościoła i z ul. Kubika za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od kościoła po prawej stronie do P. Słowików i z ul. Korczaka.

5. W atmosferze tegorocznego wyjątkowego Święta Niepodległości przyjmijmy na ten tydzień Boże Błogosławieństwo.