XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

21 listopada (środa) – Ofiarowanie NMP
22 listopada (czwartek) – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
25 listopada (niedziela) – Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj po Mszach św. przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę dla Pani Joanny Mol z Bestwiny.

2. Parafia św. Pawła Apostoła w Bielsku-Białej (Osiedle Polskich Skrzydeł) zaprasza serdecznie wszystkie kobiety, które pragną spędzić czas z Bogiem, aby odkrywać swoje piękno i niepowtarzalność na Dni Skupienia. W programie Eucharystia, konferencja, warsztaty rozwoju osobistego, poczęstunek. (Plakat w gablotce).

3. Zapowiedzi: Partyka Andrzej i Kozieł Anna.

4. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od kościoła po prawej stronie do P. Słowików i z ul. Korczaka za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od lasu do P. Kudra oraz z ul. Łąkowej i Pisarzowickiej.

5. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, przypominam, że w tym roku Adwent rozpoczynamy za dwa tygodnie, tj. w niedzielę 2 grudnia.