III NIEDZIELA ADWENTU
16 grudnia 2018 r.

1. Przed nami ostatni pełny tydzień Adwentu, zapraszam na Roraty od poniedziałku do piątku o stałych porach.

2. W zakrystii w dalszym ciągu są do nabycia Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Caritas oraz opłatki na stół wigilijny.

3. W najbliższy piątek odbędzie się Spowiedź Adwentowa (4 kapłanów) w godzinach: 8 – 9.30 oraz 15 – 18, co kilka minut będzie udzielana Komunia święta.

4. 24 grudnia (poniedziałek) – Wigilia Bożego Narodzenia, ostatnie Roraty będą o godzinie 8.00, a Pasterka o godz. 23.30. W tym dniu od godz. 12 Szafarz Eucharystii będzie odwiedzał zgłoszonych chorych.

5. Dotychczas na ogrzewanie kościoła wpłaciło ok. 90 rodzin i osób indywidualnych. W dalszym ciągu można składać ofiary na ten cel. Za wszystkie serdecznie dziękuję.

6. W tym tygodniu odbyły się dwa pogrzeby: Śp. Stanisław Adamaszek z Bestwiny i Wiesław Matlas z Bielska-Białej. Ich dusze polecamy Bożemu Miłosierdziu.

7. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest bezpłatny dodatek: płyta CD z pięknymi kolędami, bardzo polecam.

8. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od kościoła po lewej stronie do P. Nyczowej i z ul. Targanickiej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Targanickiej do P. Wełniak i z ul. Łanowej.

9. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na ten tydzień, niech Duch Święty, o którym rozważamy w czasie tegorocznych Rorat, obdarza nas swoimi Darami.