NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

2 stycznia (środa) – Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
3 stycznia (czwartek) – Najświętszego Imienia Jezus
6 stycznia (niedziela) – Objawienie Pańskie, Trzech Króli

1. Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na wszystkich Mszach św. modlimy się za nasze małżeństwa i rodziny.

2. Jutro 31 stycznia przypada Stary Rok. Zapraszam na uroczystą Mszę św. o godz. 16 w intencji Parafian – dziękczynną za łaski otrzymane w 2018 roku.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek rano wyjazd do chorych, a po południu od godz. 17 okazja do Spowiedzi św.

4. Podsumowanie duszpasterskie roku 2018 będzie na Mszach św. w Nowy Rok, we wtorek.

5. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Trzech Króli, jak co roku serdecznie zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież na Orszak Trzech Króli, gromadzimy się na parkingu przy szkole o godz. 10.40, a następnie przemarsz do kościoła i uroczysta Msza św. o godz. 11. Bardzo proszę Panów Strażaków o zabezpieczenie trasy przejścia.

6. W tym tygodniu zmarła nasza Parafianka, śp. Anna Nycz. Jej duszę polecamy Bożemu Miłosierdziu.

7. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z Targanic od P. Kubika i z ul. Miodowej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Borowej i części ul. Kubika.

8. Kończąc Stary Rok, dziękujemy Bogu i bliźnim za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy z ich strony. W tym duchu przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.