NIEDZIELA OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
6 stycznia 2019 r.

1. Kościół Katolicki obchodzi dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W wielu parafiach z tej okazji wyruszają dzisiaj Orszaki Trzech Króli. Dzisiaj również przypada Święto Misyjne Dzieci. W niektórych parafiach przejdą dzisiaj tzw. Kolędnicy Misyjni zbierając ofiary na rzecz dzieci na misjach. (plakat w gablotce)

2. 28 grudnia 2018 zakończyła się Duchowa Adopcja. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez 9 miesięcy modlili się za poczęte a zagrożone dzieci. Następna okazja do podjęcia tej Duchowej Adopcji będzie, jak co roku, z okazji Święta Zwiastowania Pańskiego.

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Borowej i części ul. Kubika za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Szkolnej i z ul. Podlesie.

4. Na ten tydzień przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, abyśmy, podobnie jak Trzej Królowie ze Wschodu nieustannie podążali do Jezusa i innym w tym pomagali.