NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

15 stycznia (wtorek) – św. Pawła Pustelnika
17 stycznia (czwartek) – św. Antoniego, Opata
19 stycznia (sobota) – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

1. Dzisiaj Kościół obchodzi pamiątkę Chrztu Pana Jezusa w Jordanie, kończy się okres Bożonarodzeniowy w Kościele, w Polsce tradycyjnie jest on przedłużony do 2 lutego.

2. Jutro w poniedziałek o godz. 18 spotkanie formacyjne młodzieży z klas VII, VIII i III gimnazjum, obecność obowiązkowa.

3. We wtorek 15 stycznia kolejna katecheza w Bazylice Hałcnowskiej, rozpoczęcie o godz. 19, tym razem na temat „Jak doświadczyć Boga według św. Tomasza z Akwinu?”

4. 19 stycznia kolejny Dzień Skupienia dla Kobiet, w parafii św. Pawła Apostoła w Bielsku Białej. (plakat w gablotce).

5. Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie zaprasza na promocję Kalendarza Beskidzkiego 19 stycznia o godz. 17 w Bestwinie w sali GOK (informacja w gablotce).

6. Klub Honorowych Dawców Krwi w Bestwinie zwraca się z prośbą o udział w Akcji Honorowego Krwiodawstwa w przyszłą niedzielę 20 stycznia od godz. 9 do 13 przy naszym kościele w Janowicach. Nic nie zastąpi krwi w procesie leczenia, potrzebują jej również mieszkańcy naszej gminy przebywający obecnie w szpitalach, dla osób w wieku od 18 do 60 lat, pomóż potrzebującym.

7. Wraz z księdzem Robertem oraz ministrantami składam serdeczne podziękowanie wszystkim rodzinom za serdeczne i miłe przyjęcie w czasie kolędy – wizyty duszpasterskiej oraz za ofiary składane przy tej okazji. Ofiary te będą przeznaczane na różne cele, o czym będę informował na bieżąco.
Dziękuję również wszystkim Parafianom i Gościom za zarówno imienne jak i bezimienne ofiary na ogrzewanie kościoła.

8. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Szkolnej i z ul. Podlesie za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Pszczelarskiej od P. Pokładników do P. Coglów.

9. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, w piątek 18 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.