II NIEDZIELA ZWYKŁA

24 stycznia (czwartek) – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
25 stycznia (piątek) – Nawrócenie św. Pawła Apostoła
26 stycznia (sobota) – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

1. Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie zaprasza na Bestwińskie Kolędowanie 27 stycznia o godz. 17 w sali GOK w Bestwinie. (szczegóły w gablotce).

2. Gminny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składa serdeczne podziękowania za złożone datki z ostatniej niedzieli. W sumie w Janowicach zebrano 4 532,39 zł. Podziękowania również dla grona pedagogicznego i uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Janowicach za włączenie się w prace Sztabu i pełnienie roli wolontariuszy.

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Pszczelarskiej od P. Pokładników do P. Coglów za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Pszczelarskiej od P. Czernickich do P. Duńskich.

4. Na ten tydzień przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, z okazji Dnia Babci i Dziadka otoczmy miłością i modlitwą naszych kochanych seniorów.