III NIEDZIELA ZWYKŁA

28 stycznia (poniedziałek) – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i Doktora Kościoła
31 stycznia (czwartek) – św. Jana Bosko, kapłana
2 lutego (sobota) – Ofiarowanie Pańskie, Matki Bożej Gromnicznej

1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Rano wyjazd do chorych, a po południu od godz. 16 do 18 możliwość Spowiedzi św.

2. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, będą odprawione 2 Msze św., o godz. 8 i 18.15, połączone z poświęceniem gromnic. W tym dniu przypada Dzień Życia Konsekrowanego, ofiara w tym dniu przeznaczona będzie na zakony klauzurowe. Pamiętajmy, że wspierają nas one codzienną, żarliwą modlitwą. Większość z zakonów utrzymuje się z ofiar wiernych.

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Pszczelarskiej od P. Czernickich do P. Duńskich za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Pszczelarskiej od P. Czanów do P. Wełniaków.

4. Na ten tydzień, który kończy pierwszy miesiąc nowego roku, przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.