V NIEDZIELA ZWYKŁA
10 lutego 2019 r.

11 lutego (poniedziałek) – NMP z Lourdes
14 lutego (czwartek) – św. Cyryla i Metodego

1. Jutro, 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o modlitwie i pomocy ludziom chorym, cierpiącym i samotnym.

2. W dniach 14.06 – 22.06.2019 odbędzie się Pielgrzymka autokarowa do Bośni i Hercegowiny. W programie również kilkudniowy pobyt w Medjugorie. Zapisy i informacje w zakrystii. (Plakat w gablotce).

3. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowicach zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawcze 16 lutego o godz. 15.00 w sali OSP. (szczegóły w gablotce)

4. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Granicznej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od granicy z Bestwiną do P. Gajdy oraz z ul. Prusa.

5. Na ten tydzień przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, szczególnie dla nauczycieli, dzieci i młodzieży. Życzymy szczęśliwych ferii zimowych i udanego wypoczynku oraz radości w Duchu Świętym.