VI NIEDZIELA ZWYKŁA

20 lutego (środa) – świętych dzieci z Fatimy: Hiacynty i Franciszka
22 lutego (piątek) – Katedry św. Piotra Apostoła
23 lutego (sobota) – św. Polikarpa, biskupa i męczennika

1. We wtorek 19 lutego o godz. 19 kolejna katecheza w Bazylice Hałcnowskiej. Tym razem „O sztuce bycia dobrym - między dobrocią a naiwnością”. Katechezę wygłosi ks. Mirosław Tosza – laureat nagrody im. ks. Józefa Tischnera, założyciel i duszpasterz wspólnoty Betlejem w Jaworznie.

2. Za tydzień w niedzielę, 24 lutego w Brennej odbędą się XXI Zimowe Igrzyska Abstynentów. Rozpoczęcie o godz. 9:00 Mszą św. w kościele św. Jana Chrzciciela w Brennej Centrum, a następnie od godz.11:30 konkurencje konkursowe na Stoku Narciarskim "Stary Groń".

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od granicy z Bestwiną do Pana Gajdy oraz z ul. Prusa za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od Państwa Woźniaków do kościoła i z ul. Kubika.