VII NIEDZIELA ZWYKŁA
24 lutego 2019 r.

2 marca (sobota) – św. Heleny

1. Rozpoczynają się zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2019. Można zapisać się na stronie pielgrzymki: www.faustyna.bielsko.pl lub w Księgarni św. Rity przy Dworcu PKS. (koszt 50 zł, plakat w gablotce)

2. Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej poszukuje dorosłych wolontariuszy. Caritas oferuje szkolenia dla Liderów Wolontariatu. Szkolenia ruszają od marca 2019 r., osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Caritas pod numerem 734 176 648. (szczegóły w gablotce oraz na stronie internetowej www. caritas.bielsko.pl/wolontariat)

3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Rano wyjazd do chorych, a po południu od godz. 16 do 18 możliwość Spowiedzi św.

4. Zapowiedzi: Lapczyk Łukasz z Goczałkowic i Łukoś Anna z Janowic.

5. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na zebranie sprawozdawcze za 2018 rok dnia 2 marca 2019 r. o godz. 15 w sali OSP.

6. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od Państwa Woźniaków do kościoła i z ul. Kubika za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od P. Chmielniaków do P. Górów.

7. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, szczególnie dla nauczycieli, dzieci i młodzieży rozpoczynających II półrocze nauki.