III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
24 marca 2019 r.

1. Dziękujemy miłosiernemu Panu za Misje Parafialne, za posługę O. Piotra oraz za Relikwie św. Męczenników franciszkańskich, O. Zbyszka i O. Michała.

2. Jutro 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (9 miesięcy przed Bożym Narodzeniem). Msza św. będzie wieczorem o godz. 18.15, osoby chętne będą mogły podjąć „Duchową Adopcję Dziecka Poczętego”.

3. Zbliża się połowa Wielkiego Postu, w zakrystii są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny, ofiara (5-10 zł) przeznaczona jest na Caritas, w tyle kościoła jest wyłożona puszka, do której można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

4. W najbliższą środę i czwartek o godz. 19.15 w naszym kościele odbędzie się próba młodzieży, która 8 kwietnia przystępuje do Sakramentu Bierzmowania.

5. W dniach 6-7 kwietnia na basenie Troclik w Bielsku-Białej będzie miał miejsce kolejny maraton: Płyniemy do Rzymu (szczegóły na plakacie).

6. Za dwa tygodnie, 7 kwietnia po Gorzkich Żalach, około godz. 10, odbędzie się w kościele koncert pt.: „Opowieść Wielkiego Tygodnia”.

7. Zapowiedzi: Gębczyński Grzegorz z Janowic i Siwek Małgorzata z Knurowa

8. Restauracja Janówka informuje, że są jeszcze wolne miejsca na różne uroczystości, w tym komunijne, w maju, serdecznie zaprasza.

9. Za tydzień w niedzielę przechodzimy na czas letni.

10. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od Pana Kudra do Niklówki za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Górskiej.

11. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na ten tydzień. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedzielę i Drogę Krzyżową w piątek.