NIEDZIELA WIELKANOCNA

23 kwietnia (wtorek) – św. Wojciecha, biskupa i św. Jerzego
25 kwietnia (czwartek) – św. Marka, Ewangelisty
28 kwietnia (niedziela) – Niedziela Bożego Miłosierdzia

1. Przeżywamy dzisiaj największe Święto – Wielkanoc. Dziękuję wszystkim za wspólnotę modlitwy przez te dni „Triduum Sacrum”, za czuwania i modlitwy zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Składam serdeczne podziękowanie służbie liturgicznej, Panu Organiście, Szafarzom Eucharystii, Panu Kościelnemu, Pani Halinie (za dekoracje), naszym Strażakom i wszystkim za pomoc i współpracę w przeżyciu tych dni i przygotowaniu dekoracji w kościele.
W imieniu chorych, starszych i samotnych dziękuję Pani Bożenie Jaromin i Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie życzeń, paczek i odwiedziny. Dziękuję wszystkim darczyńcom za sponsorowanie tych świątecznych darów. Dziękuję Paniom z KGW za ofiarę na cele charytatywne (300 zł) z ostatniej Palmowej Niedzieli.

2. W najbliższą środę i piątek o godz. 16 w kościele odbędą się próby dzieci klas III przed przystąpieniem do I Spowiedzi św. i Komunii św.

3. W najbliższy wtorek 23 kwietnia o godz. 19.00 w Hałcnowskiej Bazylice, odbędzie się katecheza „JAK MODLIĆ SIĘ, ABY ŻYĆ W MOCY BOŻEGO DUCHA”.

4. W najbliższy piątek 26 kwietnia rozpoczynają się comiesięczne czuwania w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Hałcnowie. Msza św. o godz. 20.

5. Za tydzień w niedzielę wyrusza z Hałcnowa 8. Piesza Pielgrzymka do Łagiewnik.

6. Wraz z Radą Parafialną składam serdeczne życzenia wszystkim Parafianom, Waszym rodzinom i Gościom pięknego i radosnego przeżywania tych Świąt. Niech Zmartwychwstały Pan pomoże nam wejść w nowe życie, pełne ufności, miłości i wzajemnej życzliwości.

7. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z Targanic od P. Kubika i z ul. Miodowej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Borowej i części ul. Kubika.

8. Szczepienie psów przeciwko wściekliźnie odbędzie się w najbliższą sobotę, szczegóły w gablotce.

9. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia i w tym duchu przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.