III NIEDZIELA WIELKANOCY
5 maja 2019 r.

6 maja (poniedziałek) – świętych Apostołów Filipa i Jakuba
8 maja (środa) – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

1. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział i współpracę w uroczystościach odpustowych, dzięki zaangażowaniu i wspólnocie modlitewnej mogliśmy pięknie uczcić naszego Patrona, św. Józefa Robotnika.

2. Dziś rozpoczyna się w Kościele XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego” (1P 1,12) oraz Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.

3. Mieszkańcy z ul. Borowej zapraszają jutro, w poniedziałek o godz. 18 na Majówkę przy Kapliczce.

4. W najbliższą sobotę Seminarium Duchowne w Krakowie (pod samym Wawelem) zaprasza wszystkich na Dzień Otwarty w godz. od 10 do 13.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I Komunii św. Spowiedź dla nich i ich rodzin będzie w sobotę o godz. 9. Próby liturgiczne dla nich odbędą się w środę, czwartek i piątek o godz. 17.

6. 27 maja (poniedziałek) odbędzie się pielgrzymka organizowana przez KGW do Częstochowy i Leśniowa, wyjazd rano o godz. 8 z Janowic, koszt 60 zł od osoby, zapisy u Pani Prezes Krystyny Norymberczyk.

7. Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie zaprasza na świętowanie Dnia Matki 25 maja w sali GOK-u (plakat w gablotce).

8. Ojcowie Franciszkanie w Rychwałdzie zapraszają na coroczne Nabożeństwa Fatimskie każdego 13-tego dnia miesiąca od maja do października. (plakat w gablotce).

9. Zapowiedzi: Michał Krawczyk i Anna Chrząszcz z Janowic.

10. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Podlesie i z ul. Szkolnej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Pszczelarskiej od Pana Czernickiego do P. Duńskiego.

11. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na ten piękny Maryjny miesiąc, zapraszam na codzienne Nabożeństwa Majowe po Mszy św.