V NIEDZIELA WIELKANOCY
19 maja 2019 r.

22 maja (środa) – św. Rity, zakonnicy i mistyczki
24 maja (piątek) – NMP Wspomożycielki Wiernych

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11 dzieci klasy IV przeżywają I rocznicę przyjęcia I Komunii św. Otoczmy je i ich rodziny szczególną modlitwą.

2. W najbliższy wtorek w bazylice Hałcnowskiej o godz. 19 odbędzie się kolejna katecheza: „Jak doświadczyć pokoju i nieść pokój innym?”.

3. W niedzielę, 26 maja od godz. 15.30 odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny w Bielsku-Białej. Po marszu Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza na V Festyn Rodzinny Caritas.

4. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków przez różne inicjatywy modlitewne, charytatywne, naukowe, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze (Plakat w gablotce).

5. Stowarzyszenie Wędkarskie „Kaniowski Karp Królewski” zaprasza dzieci w wieku do lat 16 do udziału w zawodach wędkarskich w Kaniowie z okazji Dnia Dziecka w sobotę 1 czerwca o godz. 8, przewidziane są nagrody. (szczegóły w gablotce).

6. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Pszczelarskiej od P. Czanów do P. Wełniaków za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Pszczelarskiej od P. Pokładników do P. Coglów.

7. Trwają Nabożeństwa Majowe, w tygodniu po Mszach św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy, w tym duchu przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.