NIEDZIELA - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
2 czerwca 2019 r.

7 czerwca (piątek) – bł. Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego, misjonarzy i męczenników
8 czerwca (sobota) – św. Jadwigi Królowej
9 czerwca (niedziela) – Zesłanie Ducha Świętego
10 czerwca (poniedziałek) – święto Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt
(coroczne spotkanie chorych w Hałcnowie, w tym roku będzie miało miejsce w poniedziałek 17 czerwca)

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w całym Kościele jednocześnie trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha św., które będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę.

2. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Rano wyjazd do chorych, a po południu od godz. 16 do 18 możliwość Spowiedzi św.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19 w kościele zebranie formacyjne młodzieży klasy VII i VIII oraz III Gimnazjum (ostatnie w tym roku szkolnym).

4. 38. Ogólnopolska Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości Narodu odbędzie się w dniach 15 do 16 czerwca (plakat w gablotce).

5. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Granicznej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Prusa i z ul. Janowickiej od Bestwiny do P. Edwarda Gajdy.

6. W najbliższą sobotę 8 czerwca odbędzie się XIV Janowicki Rajd Rowerowy, a następnie piknik rodzinny, początek o godz. 14 (szczegóły w gablotce).

7. Dzisiaj po Mszach św. dzieci z naszej szkoły kwestują na wsparcie działalności Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej, tzw. Pola Nadziei.

8. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, na ten miesiąc powierzmy się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.