XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

11 lipca (czwartek) – św. Benedykta, opata, patrona Europy
12 lipca (piątek) – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
13 lipca (sobota) – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

1. Nasza Parafia przeżywa dzisiaj 12. rocznicę konsekracji kościoła, z tej okazji dzisiaj Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7 do 15 (z przerwami na Msze św.). Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15 zakończy naszą Adorację, na którą serdecznie zapraszam.

2. Serdecznie witamy nowego organistę, Pana Michała z Bielska-Białej, polecamy w modlitwie jego posługę, aby swoją muzyką i śpiewem wspierał naszą modlitwę liturgiczną.

3. Zapowiedzi: Paweł Duda z Bielska-Białej i Karolina Pniok z Janowic.

4. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od lasu do Pana Kudra i z ul. Łąkowej i Pisarzowickiej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od Pana Kudra do Niklówki.

5. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo, szczególnie dzisiaj dziękując Bogu, przez naszego Patrona św. Józefa, za dar naszej Parafii i Świątyni.