XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
29 września 2019 r.

30 września (poniedziałek) – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
1 października (wtorek) – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
2 października (środa) – Świętych Aniołów Stróżów
4 października (piątek) – św. Franciszka z Asyżu
5 października (sobota) – św. Faustyny Kowalskiej

1. We wtorek rozpoczynają się październikowe nabożeństwa różańcowe, serdecznie zapraszam do wspólnej różańcowej modlitwy: poniedziałek i wtorek rano - po Mszy św., a od środy przed Mszą św., tj. o godz. 17.45, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

2. Od jutra w zakrystii można zgłaszać intencje mszalne na II półrocze 2020 r.

3. We środę 2 października Diecezjalne Spotkanie Róż Żywego Różańca w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (przy Dworcu PKS): o godz. 17.45 Różaniec, o 18.30 Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Piotra Gregera.

4. We czwartek, po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na drugie spotkanie modlitewne w salce pod plebanią.

5. W tym tygodniu przypada I Piątek, rano wyjazd do chorych, po południu od godz. 16 do 18 okazja do Spowiedzi św.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć na Mszach św. Ojca Ludwika Wawrzeczko, misjonarza z Madagaskaru, po Mszach św. przed kościołem będzie można mu złożyć ofiarę na cele misyjne.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11 nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii świętej. O godz. 10.20 zebranie rodziców tych dzieci w Kaplicy Matki Bożej pod kościołem.

8. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze na przyszły rok (25 złotych) oraz kalendarze z Janem Pawłem II (7 złotych).

9. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Prusa i ul. Janowickiej od granicy z Bestwiną do P. Edwarda Gajdy za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od P. Chmielniaków do Pani Górowej pod kępą.

10. Na ten nowy Maryjny miesiąc, wsparci modlitwą Różańcową, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.