XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
6 października 2019 r.

7 października (poniedziałek) – NMP Różańcowej
11 października (piątek) – św. Jana XXIII, papieża

1. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii O. Ludwika Wawrzeczko, misjonarza z Madagaskaru, mamy okazję, aby w tym miesiącu misyjnym poznać jeszcze lepiej pracę polskich misjonarzy. Po Mszach św., przy kościele, można złożyć ofiarę na cele misyjne O. Ludwika.

2. Trwają nabożeństwa różańcowe: poniedziałek i wtorek po Mszy św. porannej, a od środy o godz. 17.45, serdecznie zapraszam.

3. Od jutra przez cały miesiąc do 5 listopada można składać w zakrystii wypominki za zmarłych: roczne i listopadowe. Naszymi modlitwami pomóżmy naszym zmarłym cieszyć się radością Nieba.

4. Za tydzień będziemy obchodzić 19. Dzień Papieski, pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszach św. nasze dzieci i młodzież będą zbierać ofiary na Fundusz Stypendialny.

5. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Prusa i ul. Janowickiej od P. Chmielniaków do Pani Górowej pod kępą za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od P. Woźniaków do kościoła i z ul. Kubika.

6. Umocnieni dzisiejszym Słowem Bożym a także świadectwem misjonarza z Madagaskaru, przyjmijmy na ten tydzień Boże błogosławieństwo.