XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
20 października 2019 r.

22 października (wtorek) – św. Jana Pawła II, papieża
23 października (środa) – św. Józefa Bilczewskiego, biskupa z Wilamowic

1. Dziś w całym Kościele, również i u nas, odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Mszy św.

2. Trwają nabożeństwa różańcowe: poniedziałek i wtorek po Mszy św. porannej, a od środy o godz. 17.45, serdecznie zapraszam.

3. W środę, po Mszy św. kolejne spotkanie Róży Pompejańskiej w kaplicy Matki Bożej, zapraszamy członków Róży, a także nowe osoby, które chciałyby odmawiać 1 część Różańca św. (5 dziesiątek) we wspólnej intencji.

4. W zakrystii są przyjmowane wypominki roczne i jednorazowe, przypominam również o przedłużeniu opłat za groby na kolejne 20 lat. Dziękuję również młodzieżowej drużynie pożarniczej z Janowic za piątkowe prace porządkowe na cmentarzu.

5. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza do udziału w 13. Korowodzie Świętych w sobotę 26 października. Rozpocznie się on prezentacją relikwii Świętych i Błogosławionych w bazylice Nawiedzenia NMP w Hałcnowie. Szczegółowy plan w gablotce.

6. Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej i Stowarzyszenie „Akademia Nie z Tej Ziemi” pod patronatem Biskupa Diecezjalnego i Prezydenta Miasta Bielska-Białej zapraszają na koncert charytatywny „Oczy Etiopii”, 30 października o godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury.

7. Miva Polska przesyła dla naszej Parafii Dyplom Wdzięczności dla wszystkich kierowców, którzy złożyli ofiarę w dniu poświęcenia samochodów z okazji św. Krzysztofa (dyplom w gablotce).

8. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od kościoła po prawej stronie do P. Słowików i z ul. Korczaka za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od lasu do P. Kudra i z ul. Łąkowej i Pisarzowickiej.

9. Przyjmijmy na ten tydzień Boże błogosławieństwo, niech nadchodzący tydzień będzie czasem umocnienia naszej wiary, szczególnie poprzez modlitwę różańcową.