XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
3 listopada 2019 r.

4 listopada (poniedziałek) – św. Karola Boromeusza, biskupa
9 listopada (sobota) – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

1. Rozpoczęliśmy miesiąc listopad poświęcony szczególnie naszym bliskim zmarłym, do dnia dzisiejszego można jeszcze składać wypominki roczne i listopadowe.

2. We czwartek po Mszy św. kolejne spotkanie grupy modlitewnej, w salce pod plebanią, serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę dzieci z naszej szkoły organizują kiermasz misyjny, będzie można zobaczyć i zakupić oryginalne rzeczy, przedmioty z Peru przywiezione przez misjonarkę, Panią Gabrielę z Bielska-Białej (Nasza szkoła wspiera właśnie jej działalność).

4. Wójt Gminy Bestwina zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. Msza św. o godz. 9.00 w kościele w Bestwinie, a następnie złożenie kwiatów pod pomnikiem. Natomiast w sobotę 9 listopada o godz. 9 odbędzie się Festiwal Pieśni Patriotycznej w szkole w Bestwinie. (szczegóły w gablotce).

5. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od P. Kudra do Niklówki za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Górskiej.

6. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na ten tydzień, abyśmy jak Zacheusz z dzisiejszej Ewangelii doświadczali radości spotkania z Jezusem.