XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
10 listopada 2019 r.

11 listopada (poniedziałek) – św. Marcina z Tours, biskupa
12 listopada (wtorek) – św. Jozafata, biskupa i męczennika
13 listopada (środa) – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
15 listopada (piątek) – św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
16 listopada (sobota) – rocznica poświęcenia rzymskich bazylik Świętych Apostołów Piotra i Pawła

1. Dzisiaj dzieci z naszej szkoły organizują kiermasz misyjny, ofiary są przeznaczone na działalność misyjną Pani Gabrieli w Peru.

2. Jutro Święto Niepodległości, Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w kościele w Bestwinie o godz. 9.00.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19 zebranie młodzieży klasy VII, VIII i klas pierwszych szkół średnich, obecność obowiązkowa.

4. W związku z porą zimową, kościół będzie otwarty od środy do soboty od godziny 17.30. W związku z tym zapraszam do wstąpienia do kościoła na krótką adorację, nawet jeśli nie możemy uczestniczyć we Mszy św. Przypominam też, że w zwykły dzień można przystąpić do Komunii św. nie biorąc udziału od początku we Mszy św. Zasada ta nie dotyczy Mszy św. w niedzielę i święta, kiedy to obowiązuje pełna obecność na Mszy św.

5. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Górskiej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od kościoła po lewej stronie do P. Nyczowej i z ul. Targanickiej.

6. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na ten tydzień: to nie umieranie i śmierć mają ostatnie słowo, lecz Bóg, który żyje i obdarza życiem. Niech te słowa pomagają nam wytrwać w naszych obowiązkach w tym tygodniu.