XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

21 listopada (czwartek) – Ofiarowanie NMP
22 listopada (piątek) – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
24 listopada (niedziela) – Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

1. We wtorek 19 listopada o godz. 19 w Bazylice hałcnowskiej kolejna katecheza, którą poprowadzi siostra Anna Bałchan.

2. W czwartek 21 listopada, po Mszy św., o godz. 19 kolejne spotkanie modlitewne w salce pod plebanią. Spotkania te są okazją do pogłębienia naszej wiary oraz powierzenia naszych spraw Panu Jezusowi.

3. Od 1 listopada jest wyświetlany w kinach film „Nieplanowane”. Bardzo polecam. Film, oparty na faktach autentycznych, jest świadectwem walki o życie nienarodzonych, a także ukazuje głęboką przemianę oraz nawrócenie człowieka.

4. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od kościoła po lewej stronie do P. Nyczowej i z ul. Targanickiej za ofiarę złożoną na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Targanickiej do P. Wełniak i z ul. Łanowej.

5. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na ten tydzień. Życzę szczególnej opieki od świętych polskich patronów, których w tym tygodniu będziemy wspominać.