18. NIEDZIELA ZWYKŁA

4 sierpnia (wtorek) – św. Jana Marii Vianneya, kapłana
6 sierpnia (czwartek) – Przemienienie Pańskie
8 sierpnia (sobota) – św. Dominika, kapłana, założyciela oo. Dominikanów

1. Dzisiaj przypada 18. Niedziela Zwykła, pierwsza niedziela sierpnia. Rozpoczynamy miesiąc modlitwy o trzeźwość narodu i wolność od wszelkich zniewoleń.

2. Zapowiedzi: Łukasz Czubin z Janowic i Roksana Wągrzyk z Czańca.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Rano wyjazd do chorych. Od godz. 16 do 18 okazja do Spowiedzi świętej.

4. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od granicy z Bestwiną do P. Edwarda Gajdy oraz z ul. Prusa za ofiarę złożoną na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od P. Chmielniaków do Pani Góry.

5. Na ten tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo. Pamiętajmy o naszych Parafianach, którzy są na kwarantannie, a jest ich sporo. Serdecznie Was pozdrawiamy, życzymy zdrowia i powrotu do naszej parafialnej świątyni. Prosimy Was również o modlitwę za nas.

Ks. JW.