20. NIEDZIELA ZWYKŁA

20 sierpnia (czwartek) – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
21 sierpnia (piątek) – św. Piusa X, papieża
22 sierpnia (sobota) – Najświętszej Maryi Panny, Królowej

1. Dzisiaj przypada 20. Niedziela Zwykła. Dzisiejsza niedziela została ogłoszona Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek, to będzie nasze wsparcie finansowe, przekazane poszkodowanym przez Caritas Polska.

2. W związku z sytuacją epidemiczną nadal są odwołane nasze czwartkowe spotkania Grupy Modlitewnej. Zachęcamy do osobistej modlitwy, a także do częstego udziału w Eucharystii w naszym kościele parafialnym.

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od P. Woźniaków do kościoła i z ul. Kubika za ofiarę złożoną na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od kościoła do prawej stronie do P. Słowików i z ul. Korczaka.

4. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo, szczególnie dla żniwiarzy i rolników, a także dla wszystkich, którzy przeżywają jeszcze urlopy i wypoczynek.