23. NIEDZIELA ZWYKŁA

8 września (wtorek) – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
9 września (środa) – bł. Anieli Salawy
12 września (sobota) – Najświętszego Imienia Maryi

1. Dzisiaj przypada 23. Niedziela Zwykła. Gromadzi nas w świątyni miłość do Boga, który daje nam siebie w Eucharystii.

2. Wójt Gminy Bestwina, Sołtys Janowic i Przewodnicząca KGW w Janowicach serdecznie zapraszają rolników, ogrodników, sadowników, organizacje społeczne, poczty sztandarowe oraz wszystkich mieszkańców gminy na uroczystą dziękczynną Mszę Świętą Dożynkową w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 11.

3. 27 września w naszym kościele, na Mszy świętej o godz. 11 dzieci klasy V Sz. P. będą przeżywać rocznicę I Komunii świętej (uroczystość przełożona z maja br).

4. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Janowickiej od P. Kudra do Niklówki za ofiarę złożoną na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Górskiej po prawej stronie od Bestwiny. (za tydzień będzie lewa strona).

5. Na ten tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo: „Ileż mocy kryje się w świętym imieniu Maryi! Jacy szczęśliwi jesteśmy, że imię to nas chroni !” (św. Marcelin)