2. NIEDZIELA ZWYKŁA
17 stycznia 2021 r.

19 stycznia (wtorek) – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa i męczennika
20 stycznia (środa) – św. Fabiana, papieża i męczennika, św. Sebastiana, męczennika
21 stycznia (czwartek) – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
22 stycznia (piątek) – św. Wincentego Pallottiego, kapłana

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prosimy Chrystusa, aby wszyscy Jego wyznawcy stanowili jedno.

2. We wtorek 19 stycznia w Bazylice Hałcnowskiej nowa katecheza, o godz. 19 (on-line).

3. W tym tygodniu zmarła nasza Parafianka, Śp. Dominika Mynarska. Pogrzeb odbył się we środę. Jej duszę polecamy Bożemu Miłosierdziu, a rodzinie składamy wyrazy współczucia.

4. W przyszłą niedzielę, 24 stycznia przy naszym kościele odbędzie się kolejna Akcja Honorowego Krwiodawstwa, w godz. 9 – 13.

5. Są jeszcze dostępne poświęcone pakiety kolędowe. Osoby chętne zapraszam po odbiór.

6. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Górskiej za ofiarę złożoną na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Janowickiej od kościoła po lewej stronie do P. Nyczowej i z ul. Targanickiej.

7. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na ten tydzień. Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy serdeczne życzenia naszym Babciom i Dziadkom, szczególnie zdrowia, Bożej opieki oraz wiele miłości od dzieci i wnucząt.