Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Józefa Robotnika w Janowicach

Msze Święte


w dni powszednie:

poniedziałek, wtorek - 7.15

środa - piątek - 18.15

sobota (jako niedzielna) 18.15


w niedzielę i święta:

7.30, 9.00, 11.00

5. NIEDZIELA ZWYKŁA
7 lutego 2021 r.

Kalendarz liturgiczny:
8 lutego (poniedziałek) – św. Hieronima
10 lutego (środa) – św. Scholastyki
11 lutego (czwartek) – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
14 lutego (niedziela) – św. Walentego


1. Dziś przypada 5. Niedziela Zwykła, udział w Eucharystii zarówno w świątyni jak i on-line w naszych domach, daje nam szansę do wyciszenia i modlitewnego skupienia, odejścia od natłoku spraw, aby zastanowić się nad swoim życiem.

2. We czwartek 11 lutego w święto Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Będziemy polecać ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem oraz wszystkich pracowników służby zdrowia.

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Targanickiej do P. Wełniak i z ul. Łanowej za ofiarę złożoną na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Borowej i części ul. Kubika.

4. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim Parafianom i Gościom za kolejne wpłaty bankowe na rzecz naszej Parafii: ogrzewanie kościoła, remonty i inne potrzeby Parafii. Obejmuję wszystkich modlitwą, szczególnie we środy w Nowennie do św. Józefa.

5. Ogłoszenie społeczne: Wójt Gminy Bestwina informuje wszystkich zainteresowanych o otwartym i konkurencyjnym naborze na rachmistrzów spisowych do Narodowego Spisu Powszechnego w dniach od 1 do 9 lutego br. (szczegóły na stronie internetowej gminy).

6. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo, szczególnej opieki świętego Józefa, z okazji Jego Roku oraz Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, która poprzez Lourdes ukazuje nam działanie Bożego miłosierdzia.

Ks. JW
Copyright © 2013 - 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone parafia-janowice.pl