3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7 marca 2021 r.

8 marca (poniedziałek) – św. Jana Bożego, zakonnika, (Dzień Kobiet)
9 marca (wtorek) – św. Franciszki Rzymianki, zakonnicy i św. Dominika Savio
12 marca (piątek) – św. Alojzego Orione, kapłana, założyciela Orionistów
13 marca (sobota) – rocznica wyboru Papieża Franciszka (2013), Krystyny i Bożeny

1. Dziś przypada 3. Niedziela Wielkiego Postu. Pan Jezus przybywa dzisiaj do świątyni w Jerozolimie, przychodzi również dzisiaj do naszej świątyni, aby przynieść nam swoje dary.

2. W zakrystii można dalej nabywać poświęcone paschaliki wielkanocne Caritas, cena 7 zł. Kontynuacją naszych rekolekcji niech będzie częsty udział we Mszy świętej również w tygodniu, a także nabożeństwa Drogi Krzyżowej (piątek 17. 45) i Gorzkie Żale w Niedzielę (10.00).

3. Od dzisiaj do końca Wielkiego Postu z tyłu kościoła wyłożona jest puszka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, serdecznie dziękuję.

4. Ksiądz rekolekcjonista, Kamil Kaczor serdecznie dziękuję Parafianom i Gościom, również internautom, za liczny udział w naukach rekolekcyjnych, a także za złożoną ofiarę na działa Fundacji Nadzieja (3.046 zł).

5. W czwartek po Mszy świętej zapraszamy na krótkie spotkanie Wspólnoty Pompejańskiej w kościele.

6. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Pszczelarskiej od P. Pokładników do P. Coglów za ofiarę złożoną na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Pszczelarskiej od P. Czanów do P. Wełniaków.

7. Na ten III Tydzień Wielkiego Postu przyjmijmy Boże błogosławieństwo, zwłaszcza dla wszystkich kobiet i pań, aby jak Maryja wiernie trwały na straży rodziny i godności życia.