NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
11 kwietnia 2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, łączymy się z krakowskimi Łagiewnikami, polecając Bożemu Miłosierdziu nas, nasze rodziny i Ojczyznę.
Odmawiając dzisiaj koronkę do Bożego Miłosierdzia można zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. We środę 14 kwietnia będziemy obchodzić Święto Chrztu Polski. Na mszy świętej będzie specjalna modlitwa w intencji naszej Ojczyzny. Święto to zostało ustanowione przez Sejm Polski w 2019 roku.

3. Zmarł nasz Parafianin, śp. Zbigniew Mynarski, lat 47 z ul. Janowickiej (Leśniczówka). Pogrzeb odbył się w sobotę. Jego duszę polecamy Bożemu Miłosierdziu, a rodzinie składamy wyrazy współczucia.

4. W przyszłą niedzielę do puszek przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary na radio „Anioł Beskidów”.

5. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo. Niech napis z obrazu Miłosierdzia : „Jezu, ufam Tobie” będzie w tych dniach naszą nadzieją, zwłaszcza dla chorych i cierpiących.