5. NIEDZIELA WIELKANOCY
2 maja 2021 r.

3 maja (poniedziałek) – Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski
4 maja (wtorek) – św. Floriana, męczennika
6 maja (czwartek) – Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
8 maja (sobota) – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

1. Dziś 5. Niedziela Wielkanocy, jednocześnie rozpoczyna się Maryjny miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – w tygodniu po Mszy świętej, a w niedzielę i święta po Mszy świętej o godz. 9.

2. Jutro Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze święte jak w każdą niedzielę.
W związku z sytuacją epidemiologiczną Wójt Gminy Bestwina zaprasza mieszkańców na uroczyste złożenie kwiatów na cmentarzu w Janowicach o godz. 8.45 (pismo w gablotce).

3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca, rano wyjazd do chorych, tych zgłoszonych ostatnio, tj. na 5 marca. Jeśli są nowi chętni proszę ich zgłosić w zakrystii.

4. W przyszłą niedzielę, na Mszy świętej o godz. 12.15 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej (z powodu pandemii liczba osób ograniczona, tylko najbliższa rodzina). Spowiedź dzieci będzie 8 maja w sobotę o godz. 9 rano. Natomiast rodziców, rodzeństwo i krewnych zapraszam do Spowiedzi Św. w tygodniu, również w I Piątek.
Próby komunijne dla dzieci odbędą się we środę i czwartek o godz. 17.

5. Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 16 maja na Mszy świętej o godz. 12.15.

6. Na ten tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo. Niech Maryja ze świętym Józefem otoczą nas swoją opieką.