14. NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lipca (poniedziałek) – św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
6 lipca (wtorek) – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
8 lipca (czwartek) – św. Jana z Dukli, kapłana

1. Dziś 14. Niedziela Zwykła. Pan Jezus nawiedza rodzinny Nazaret, prośmy dzisiaj o dar wiary, abyśmy w przeciwieństwie do mieszkańców Nazaretu uwierzyli w Jezusa Chrystusa.

2. W najbliższą środę 7 lipca w 14. rocznicę konsekracji naszego kościoła (7.07.2007, ks. biskup T. Rakoczy) przypada tzw. Adoracja Wieczysta (każda parafia w naszej diecezji ma wyznaczony dzień na Wieczystą Adorację). Zapraszam na Adorację i modlitwę od godz. 9 do wieczornej Mszy św., tj. do godz. 18.15. Na pewno znajdziemy czas, aby tutaj przyjść i odpocząć przy Najświętszym Sakramencie.

3. Składamy serdeczne podziękowania Parafianom z ul. Targanickiej do P. Wełniak i z ul. Łanowej za ofiarę złożoną na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Parafian z Targanic od P. Kubików i z ul. Miodowej.

4. Na ten tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo, zarówno dla tych którzy wyjeżdżają na urlopy jak i dla tych, którzy podejmują różne prace i obowiązki.